sevenjetc: (cheesy)
[personal profile] sevenjetc
As I was writing my Literary Studies notes. We were working with Angela Carter's 'The Company of Wolves.' Halfway through the story, following sentence started to appear among the notes.

7th paragraph - blah blah blah => first note of the werewolf (big hairy scary werewolf, huh. Don't worry, the Doctor would deal with it)
...
Wedding night story - blah blah 'not too shy to piss into a pot' - not afraid to have sex (Harkness is never too shy...by this time, he would have shagged the werewolf)
stark naked man in the forrest = werewolf (or John Barrowman taking a hike)
...
Description of the Red Riding Hat, blah blah, her virginity (guess if she is going to go for Jack or the werewolf)
...
A dashing young man with a compass introduced (Jack and his wrist computer? Or is it Lupin? Is in fact the werewolf who shagged with Jack Remus Lupin?)


Hm, I am not Jack Harkness obsessed, not at all.

Date: 2007-03-19 12:50 pm (UTC)
From: [identity profile] qtheallpowerful.livejournal.com
Seven, you rock.

Date: 2007-03-21 11:04 pm (UTC)
ext_227071: (jack/gwen | all in breathing)
From: [identity profile] my-tourniquet13.livejournal.com
Bože, víš, že si mě teď málem zabila? Doufám, že nevadí, že píšu v češtině, protože než bych tohle přeložila do své mizerné angličtiny, bylo by ráno 8)
Jo aha...jsem Michelle z touched-by-darkness.org, asi před dvěma týdny jsi mi psala mail (a moc za něj děkuju), ale můj email se jako obvykle rozhodl sabotovat centrum.cz a odpověď se mi už dvakrát vrátila s tím, že neexistuješ (což by byla velká škoda), tak jsem si říkala, že ti napíšu sem ;)
Z Lapiduchu mě určitě neznáš, protože a) Doctora Who jsem objevila asi tak před půl rokem, takže jsem se ještě ani nestihla pořádně rozkoukat a b) by mě nikdy nenapadlo, že Doctor Who bude mít v ČR svůj vlastní diskuzní klub (až donedávna jsem znala jediného člověka, kterému Doctor něco říká). Ale teď už to vím, takže to určitě napravím a někdy se za vámi přijdu podívat ;)
PS: Nedávno jsem na YouTube narazila na (naprosto úžasné) video I'm Not Wearing Underwear Today (a smíchy jsem spadla pod stůl) a teď koukám, že je od tebe :) Svět je fakt malý ;)

Date: 2007-03-21 11:17 pm (UTC)
From: [identity profile] sevenjetc.livejournal.com
Cestina mi nevadi, jeste ji stale rozumim ;) Koukam, ma videa se rozlezaji po youtube jako mor:)

Ted bude nejaky Doctor Who program na http://www.scon.cz, kdyz bys treba chtela se prijit podivat. Doctor se musi objevovat radne, je nas sice ted malo, ale nase rady narustaji ;)

Koukam, ze si na pravech, ja jsem kousek dal na filde, takze to uz je vysoka koncentrace fanousku Doctora Who v CR na metr ctverecni :)

Date: 2007-03-21 11:21 pm (UTC)
From: [identity profile] ziina.livejournal.com
Určitě se k nám na Lapiduch přidej, jsou tam velice aktivní kluby skoro na všechny tvoje fandomy. Já moderuju House M.D. ;-)

A na SConu budou skoro všichni fanoušci přes Doctora, tak si to snad pořádně užijem.

September 2013

S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
2223242526 2728
2930     

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 23rd, 2017 10:20 pm
Powered by Dreamwidth Studios